Datum: 30.10.2018

Vložil: Kika

Titulek: Stenice panika

Dobry den mam takovy dotaz ziju v zahraničí ale mám i byt v čr jednou měsíčně jedu vzdy do čr na pár dní do takzvaného bytu a družstvo mi zdelilo nedavno ze u nas v panelovem dome.jsou stenice a když jsem tam volala tak mi řekly ze to má sousedka v bytě podemnou ... pak me informovala otom ze za 4 dny keme přijde deratizator aby mi.zkontroloval byt jakmile jsem to slysela vyřídila si volno a jela na druhý den domů vše sem zkontrolovala nikde sem nenašla žádný náznak radeji sem peřiny polštáře a atd vypsala na 60 stupňů abych měla.jistotu potom sem 2 noci normalne spala doma ale.zadne kousance jsem po sobe neměla.... 3ti den přišel deratizator a trochu me uklidnil ze nic nenašel ale raději mi udělal postřik na stoupackach a řekl abych jsi zadelala silikonem otevřená místa kolem topení ktere je propojene každým bytem .... mam.ted akorat strach ze kdyz přijedu zase za mesic budu to mít doma a budu muset vse z bytu vyhodit mam to jen v hlavě nebo se to může stát nemám stim vůbec zkušenosti děkuji

Přidat nový příspěvek