Datum: 25.10.2018

Vložil: Katka

Titulek: Re: Re: Stěnice

Tak nemám šanci a celou desinsekci svého bytu si musím uhradit sama. Jsem prostě ohnisko nakazy... Můžu být ráda, že preventivní ošetření ostatních bytů ze SVJ bude uhrazeno.
Začínám být slušně paraniucka a nabývám přesvědčení, že deratizator je se SVJ jedna ruka. Žádnou zprávu, kterou by mi nějak mohl pomoct nenapíše. Před týdnem jsem se ho ptala, zda byly důkladně prohlednuty I ostatní byty. Prý nebylo třeba, když nikdo nic neibjwvik. Včera jsem mu položila stejnou otázku, stejně tak i SVJ, a už mi bylo řečeno, že ano, všechny byty zkontrilovany... Stále nechápu jak je možné, že přestože byl výskyt u mne rozsáhlý a byly u mě už cca dva měsíce, žádný z bytů nic neměl. Pouze já. Před třemi lety byl u nás v prvním patře též velký výskyt a stěnice až ve třetím patře... Proč u mě při velkém výskytu pouze v mém bytě? Ptala jsem se i na to, zda jsem ke stenici opravdu třeba nemohla přijít otrenim se v létě o postel u výtahu (nevím zda šla z nebo do baraku). Možné to není, musela bych na ní alespoň jednu noc spát. Oponovala jsem tím, že mi přeci tvrdil, že stěnice je prakticky možné přinést si odkudkoliv i z MHD, a tam, že opravdu nespím. Odpověď zněla, v MHD je to velice malá pravděpodobností...
V sobotu prý prijxe, ale prvně se musí zastavit v bytě pod nama, pak hned přijde k nám. Jsem zvědavá co, pokud vubec, mi na mou otázku, proč musí zrovna do bytu o patro níž, když přeci preventivní postřik byl proveden u ostatních bytů 2x a u mě důkladná desinsekce. Také jsem se ptala, co se stane, když po dvou měsících stenici opět objevím... Nějaká přežila... Na dotaz, když ji objevím po půl roce... Stěnice dyl než půl roku bez potravy nevydrží, jednalo by se o opětovné zavleceni nové...
Ted už chápu jak se slušný, pracující člověk dokáže téměř ze dne na den dostat až ke dnu.
Pokud prý tyto zásahy nepomohly, dozvím se po nasazení lepitek v sobotu, udělalo by se to průmyslovou dymovnici a ta prý by opravdu vše měla zabít.
Ja mám takový strach, že se jich nezbavim a opravdu místo na jídlo, budu vydělávat na desinsekce...
Tak moc si přeju, aby už to bylo za mnou a nikdy víc podobná situace nenastala. Psychicky je to hodně vycerpavajici...
Děkuji za Váš čas k přečtení si mého příspěvku a budu ráda za Vaši reakci.
Katka

Přidat nový příspěvek